Бетон та залізобетон у Харкові
 

Про компанію

ТОВ ТБ «С.К.С.М.» – це сучасне високотехнологічне виробництво. Ми виробляємо бетонні та залізобетонні вироби широкого асортименту: канальні плити перекриття, сходові клітки, залізобетонні перемички, обрешітки, бетонні огорожі, фундаментні балки, плити стрічкового фундаменту, гаражні вироби, бетонні блоки, палі, лотки, обв’язувальні балки та інші вироби з бетону та залізобетону. А ще ми виробляємо попередньо напружені залізобетонні вироби нових типів, в тому числі пустотілі панелі перекриття довжиною до 12 м методом безформного формування на довгих підставках по технології іспанської компанії «RESIMART»

Основною конкурентною перевагою «С.К.С.М.» є якість продукції. Вона забезпечується сучасними виробничими потужностями. Бетонозмішувальна установка такого класу є єдиною в Харкові. Дозуюче, компресорне, змішувальне та очисне обладнання з комп’ютеризованою системою управління приготуванням хімічних добавок і бетонних сумішей гарантує високу якість продукції та високу економічну ефективність.
Підприємство виробляє високоякісні бетони з хімічними добавками зі строго регламентованими показниками технологічних властивостей, міцності і довговічності для зведення монолітних і швидкомонтованих монолітних будівель.
На відміну від морально і фізично застарілої агрегатно-потокової технології, нова технологія позбавляє від необхідності лиття металу, пропарювання разом з продуктом в ямних пропарювальних камерах або на конвеєрах. Важливими перевагами продукції заводу є висока заводська готовність виробів, які не потребують додаткових оздоблювальних операцій, а також зниження бетоноємності і відсотка армування.

Контроль якості продукції забезпечує акредитована заводська лабораторія, яка оснащена сучасними засобами тестування та комп’ютерною технікою. Лабораторія такого рівня є єдиною в місті Харкові